تشکیل جلسه کمیسیون معاملات و شورای اداری مالی سازمان سما در زادگاه امام خمینی (ره)

۰۶ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۲ کد : ۷۰۱ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۵۲۱
تشکیل جلسه کمیسیون معاملات و شورای اداری مالی سازمان سما در زادگاه امام خمینی (ره)

با حضور ابریشمی‌نیا صورت گرفت


تشکیل جلسه کمیسیون معاملات و شورای اداری مالی سازمان سما در زادگاه امام خمینی (ره)
 

نشست کمیسیون معاملات و شورای اداری و مالی سما با حضور معاون پشتیبانی و سرمایه انسانی این سازمان در واحد خمین برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، سیدمحمد ابریشمی‌نیا در نشست کمیسیون معاملات سازمان مدارس دانشگاه آزاد اسلامی (سما) از حضور اعضای جلسه قدردانی کرد و دستور کار نشست بررسی شد.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون پشتیبانی و سرمایه انسانی سما در جلسه شورای اداری و مالی سما نیز حضور یافت.

پس از پایان این جلسه ابریشمی‌نیا و مدیران سما به همراه مسئولان واحد خمین از دبستان دخترانه سما خمین و ساختمان جدید آن بازدید کردند.

 

 

 

 

در این بازدید که با دیدار و گفت‌وگوی صمیمی معلمان، مربیان و کارکنان این دبستان با مهندس ابریشمی‌نیا همراه بود، گزارشی از دستاوردها و پیشرفت‌های صورت گرفته در دبستان دخترانه سما ارائه شد.

از دیگر برنامه‌های سفر معاون پشتیبانی و سرمایه انسانی سما به خیمن، بازدید از بیت قدیمی امام خمینی(ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، شورای نظارت و هماهنگی سما استان مرکزی نیز با حضور ابریشمی‌نیا و دکتر علیرضا نظام‌آبادی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و اعضای این شورا در واحد خمین برگزار و موارد مطرح شده از سوی اعضا در راستای دستور کار شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

بعد از این نشست میهمانان و اعضای شورا به همراه مسئولان واحد خمین از مراحل پایانی احداث مجموعه ورزشی شهدای دانشجو واقع در شهرک دانشگاهی این دانشگاه بازدید کردند.
 

 

 

 

 

 

 


نظر شما :