ششمین همایش آموزش ریاضی و هجدهمین گردهمایی عمومی سازی ریاضی برگزار شد

۰۹ مهر ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۶ کد : ۶۶۲ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۳۶۶
ششمین همایش آموزش ریاضی و هجدهمین گردهمایی عمومی سازی ریاضی برگزار شد

 

به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین و خانه ریاضیات خمین صورت گرفت:

برگزاری ششمین همایش آموزش ریاضی و هجدهمین گردهمایی عمومی سازی ریاضی با حضور پدر علم گراف و چهره ماندگار ریاضی کشور

ششمین همایش استانی آموزش ریاضی خمین و هجدهمین گردهمایی عمومی سازی آموزش ریاضی با حضور با حضور پروفسور مهدی بهزاد پدر علم گراف و چهره ماندگار ریاضی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، در این مراسم دکتر عباس شمسی رئیس این واحد دانشگاهی ضمن خیرمقدم به میهمانان، با اشاره به ظرفیت های بالای مدارس سما خمین و سرمایه گزاری ویژه در این بخش جهت ارتقاء سطح سواد ریاضی مردم خمین اعلام آمادگی کرد.

در ادامه سیدمهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین ضمن تقدیر از دست اندرکاران برپایی این همایش، از وجود خانه ریاضیات در این شهرستان ابراز خوشحالی نمود اظهار امیدواری کرد سالهای آینده نیز این اقدامات و همایش‌ها تداوم یابد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمین نیز در خصوص اهمیت آموزش ریاضی در سطح مدارس و دانشگاه‌ها، نقش کلیدی آموزش ریاضی در زندگی روزمره و تمام علوم مواردی را بیان کرد.

در ادامه پروفسور بهزاد ضمن بیان تاریخچه خانه ریاضی کشور و آغاز فعالیت‌های خانه ریاضی درسطح کشور، به ایراد سخنرانی در زمینه علم ریاضیات پرداخت.

آشنایی با رویکردهای نوین آموزشی در کتب جدید ریاضی و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی و میزگرد با حضور مؤلفین کتب ریاضی از دیگر برنامه های این همایش و گردهمایی یک روزه بود.

علاوه بر پروفسور بهزاد و مسؤولین شهرستان خمین، دکتر محمد روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری از میهمانان ویژه این برنامه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر شما :