جلسه شورای آموزگاران دبستان دخترانه سما خمین با حضور دکتر شمسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمین برگزار شد

۱۰ دی ۱۳۹۴ | ۱۸:۲۶ کد : ۵۸۶ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۷۳
جلسه شورای آموزگاران دبستان دخترانه سما خمین با حضور دکتر شمسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمین برگزار شد

 

جلسه شورای آموزگاران دبستان دختران سما خمین با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین و مؤسس مدارس سما خمین، مسؤول  مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمین و کارکنان دبستان دخترانه صبح امروز در سالن جلسات دبستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبستان دخترانه سما خمین، در ابتدای این جلسه مدیر دبستان گزارشی از اجرای طرح‌ها، برنامه‌ها و شیوه تدریس آموزگاران و مربیان ارائه کرد و آموزگاران نیز نظرات و پیشنهادات آموزشی خود را بیان نمودند.

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمین و مؤسس مدارس سما خمین، ضمن تقدیر از زحمات خالصانه مدیریت، کارکنان، معلمان و مربیان دبستان، بر محور قرار دادن مهدویت و وظایف ما در عصر انتظار امام زمان‌(عج) تأکید کردند.

دکتر شمسی در ادامه ارتقاء سطح آموزشی و فرهنگی و ایجاد محیط با نشاط و هدفمند را با بهره‌گیری از تجربیات سیستم‌های آموزشی موفق کشورهای پیشرفته خواستار شد.

وی پیشنهاد کرد با استفاده از ایده‌ها و تجربیات آموزگاران موفق، سرگروه‌های آموزشی و والدین دانش آموزان در راستای ارتقاء سطح آموزشی دبستان، ایجاد حلقه‌های معرفتی دانش آموزان و معلمان و تشکیل کمیته‌های فعال قرآنی، بهداشت و سلامت و ...  با مشارکت حداکثری کلیه والدین دانش آموزان راهکارهای مؤثری توسط مسؤولین دبستان ارائه و اجرا شود.

رونمایی از کلیپ کمیته پیگیری مطلبات مقام معظم رهبری و گزارش تصویری اقدامات صورت گرفته، از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.

 

 

 


نظر شما :