مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰ کد : ۱۲۸۷ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۹۱۱
مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، صبح امروز با حضور مسؤولین و دانشگاهیان استان مرکزی و شهرستان خمین برگزار شد.
مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین

با حضور مسؤولین و دانشگاهیان استان مرکزی و شهرستان خمین برگزار شد؛

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین

مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، صبح امروز با حضور مسؤولین و دانشگاهیان استان مرکزی و شهرستان خمین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، در پی استعفای دکتر عباس شمسی، مراسم معارفه دکتر حسین خسروی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین، صبح امروز با حضور مسؤولین و دانشگاهیان استان مرکزی و شهرستان خمین در سالن همایش‌های واحد خمین برگزار شد.

در این مراسم که امام جمعه و فرماندار شهرستان خمین، نماینده ولی‌فقیه و رییس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مرکزی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک، فرماندهی سپاه ناحیه خمین، فرماندهی نیروی انتظامی خمین و سایر مسؤولین و اساتید و دانشگاهیان حضور داشتند، در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه شهرستان خمین به بیان اهمیت اخلاق و رفتارهای اسلامی و واکسینه کردن دانشجویان از جهت اخلاقی در مراکز دانشگاهی پرداخت.

در ادامه سیدمهدی ساداتی فرماندار شهرستان خمین، ضمن تقدیر از سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و رئیس سابق واحد خمین، با ارائه اطلاعاتی در خصوص جامعه دانشگاهی و فرهنگی شهرستان خمین، اظهار امیدواری کرد در سایه سار تعامل مطلوب و منطقی که امروز در این شهرستان وجود دارد، بستر مناسبی برای ارتقاء شاخص های توسعه در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شود و آینده شهرستان را به عنوان یک شهر علمی معرفی کند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ایمانی‌مقدم رییس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مرکزی و همچنین حجت السلام و المسلمین سلحشوری‌نیا نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مرکزی موارد ارزشمندی درخصوص اهمیت و جایگاه مسؤولیت در اسلام بیان نمودند.

در ادامه این برنامه، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و تقدیر از مسؤولین حاضر، آغاز ایام دفاع مقدس و یاد شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان را گرامی داشتند.

وی از زحمات دکتر عباس شمسی رئیس مستعفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین تقدیر و تشکر نمود و عنایت خاص به واحد خمین را متذکر شد و بر استفاده بهینه و مطلوب از نیروهای ارزشمند و توانمند و متعهد و متخلق به اخلاق اسلامی تاکید نمود.

دکتر عباسعلی حیدری­ اظهار امیدواری کرد بتوان از این توانایی‌ها و پتانسیل‌هایی که در همه واحدهای دانشگاهی وجود دارد، استفاده کرد و به موفقیت دست یافت.

ایشان برای آقای دکتر خسروی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی آرزوی موفقیت نمود.

ابلاغ حکم سرپرستی دکتر حسین خسروی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین از سوی مسؤولین و ایراد بیانات سرپرست جدید این واحد دانشگاهی در خصوص برنامه‌های پیش رو، پایان بخش این مراسم بود.

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمین روابط عمومی


( ۳ )

نظر شما :